Spamový bojovník

úterý 4. prosinec 2007 21:01

Koukám, že nejsem sám, komu se trochu zajídá SPAM.

Pravidelně, tak asi obden, mi chodí nevyžádaná pošta upozorňující na skvělé články pana R.H. Abych to náhodou nepřehlédl, chodí mi to vše trojmo. Já vím, proti masáži viagry a jiných šíleností je to kapka v moři, ale když nahlédnu, jak mi tam autor sprostě a žalovatelně napadá (hrdě se hlásím k národu, kterým opovrhuje), tak to zas tak úplně nepřecházím. Nejsem komunista, nebudu se omlouvat emigrantům - nemám za co - nelžu, nekradu, nebyl jsem donašeč, nepovažuji se za lidský odpad, jak se mě pan R.H. přesvědčit.
Pan R.H. je velmi plodný autor. Nechci říkat nahlas že grafoman, takto od boku diagnózy nerozdávám (ale mezi námi myslím si to). Asi se strašně nudí, možná jde o ztroskotance bez práce, který si psaním léčí svůj světabol... ale proč píše zrovna mně? Nebo že by takhle masíroval všechny příslušníky našeho zlovolného národa?
Tomáš Houška

Tomáš Houška

Tomáš Houška

Blog je místo, kde glosuju to, co mě na světě baví a zajímá. Hudbu, film, historii.

Pedagog, spisovatel, scénárista, režisér... vypravěč. Nevěřící Tomáš. Kromě filmu dělám hodně netradiční teambuilding a pro školy mám nabídku akcí k mediální a filmové výchově. Ve volných chvílích kutím po kouskách knížku Dějepis pod lavicí, jejíž stručné střípky tu a tam utrousím i na blog.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora